Vonios komplektas GS136160

Turite papildomų klausimų?

Aš su malonumu pateiksiu Jums reikalingą informaciją nuo pirmadienio iki penktadienio 09:00-18:00.

TELEFONAS
+370 656 88181
EL. PAŠTAS
info@lenkijosbaldai24.lt
Spintelių nuotraukos pateikta kaip pavyzdys. Spalvos, komplektacija (rankenėlės) gali skirtis.
Jeigu trūksta informacijos apie prekę, skambinkite telefonu +370 656 88181.
Vonios komplektas GS136160 #2
Vonios komplektas GS136160 #3

Ar norite pirkti vonios baldus? Ar norite pakeisti? Jūs atėjote į reikiamą vietą! Didžioji užduotis yra už jus. Kodėl? 
Kadangi jūs atėjote į vietą, kurioje laukia jūsų parengti sprendimai, daugybė papildymų ir galimybė užpildyti bet kokius elementus. Šimtai derinių ypač tau ir tavo namuose. 

Galbūt jūs žiūrite į mūsų platų asortimentą ir jaučiatės šiek tiek prarasta? 
Todėl mes atidžiai pažvelgsime į baldų pasirinkimą / parinkimą ir pagalbą abejotinais atvejais.

Nurodykite vonios dydį

Kaip jūs tikriausiai pastebėjote, siūlome skirtingas tos pačios baldų kolekcijos versijas. Pavyzdžiui, Vonios Lumia " ir vonios Lumia" Mini rengiasi spręsti mes turėjome omenyje ribotą dydį šių Vonios , pavyzdžiui. Gyvenimas bloką. Taigi mūsų versijos "Mini" 
Gal Gerbiamas kliente turite daugiau vietos, tokiu atveju mes rekomenduojame jums naršyti skaldytų elementų kolekciją šiek tiek išplėsti savo rinkinį.

"Pastatomas ar pakabinamos vonios spintelės?"

Svarbus sprendimas yra nustatyti, ar mūsų nauji vonios kambario baldai bus pastatyti tiesiai ant grindų, ar pakabinti ant sienos. 
Be abejo, abi šios galimybės turi didelių privalumų. Pavyzdžiui, sprendžiant ant pakabinamų spintelių, mes galėsime išlaikyti grindų švarumą. Papildomas pranašumas - išvengti pasislinkimo iki žemesnių dalių. 
Iš tikrųjų tai yra teigiamos savybės. Tačiau jūs taip pat turėtumėte pažvelgti į trūkumus. Būtent tokių baldų surinkimas siejamas su gręžimu sienoje. Tai taip pat riboja jų perkėlimo galimybę. 
Todėl, Gerbiamas kliente, jei esate susipažinę su dažnam przemeblowań Mes skatiname jus nuspręsti dėl laisvo pastatant, kuris paprastai taip pat siūlo patrauklią išvaizdą ir jos reguliavimas bus labai lengva modelio skonį.

"Vonios spalvos"


Šiuolaikinius vonios kambarius dažnai įkvėpė spa kambariai, būdingi interjerei. Mes gyvename amžiuje, kuriame valdomas internetas. Mes galime rasti tūkstančius įkvėpimų, kad papuoštų mūsų puikų vonios kambarį . Iki šiol neįmanoma surinkti net nedidelės jų dalies vienoje vietoje. 
Štai kodėl mes pristatome kompromisą - išanalizavome įprastus populiariausių priemonių bruožus ir pasirinkome svarbiausius, be kita ko, spalvas. Mes visiškai suprantame, kad mūsų klientai nori judėti su laiku ar ne, ir, todėl, mūsų modeliai galima užsisakyti abiejų scenų su šiuolaikinės Pavyzdžiui naudojimui. Blizgios baltos spalvos arba ryškus klasikinis pavyzdys. Medžio imitacija, pavyzdžiui, ąžuolo spalvos Sonoma. 

Taigi, ką nenorite išspręsti, mes esame pasiruošę.

"Matinis prieš blizgų"


Jei esate asmuo, kuris mėgsta rūpintis detalėmis, apsvarstykite galimybę pasirinkti baldų apdailos kraštų apdailos būdą. 
Nėra jokių abejonių, kad šiuo metu dominuoja blizgesys, kuris įspūdį rodo jo išvaizda. Deja, daugelis žmonių nesuvokia, kad jiems reikia daugiau dėmesio nei modeliuose, kurių pagrindą sudaro matiniai kraštai, ypač kai vaikai naudoja mūsų vonios kambarį . 
Blizgesio frontai, nors jie atrodo įspūdingi, jie gali greitai prarasti savo žavesį, nes tai yra puikus taikinys pirštų atspaudams ir visų tipų dryžių. 
Todėl, jei nejaučiate kasdienio šokio su audiniu, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti matinių fasadų. Ypač tai, kad jie gali pasirodyti vienodai gerai.

"Vonios reikmenys"


Vonios kambarys yra mūsų intymumo veiksnys, vieta, kur turėtume jaustis patogiai ir saugiai. Gerai įrengta bus tarsi atsipalaidavimo oazė - labiau madinga ir pigesnė nei SPA. 

Taigi, jei jau žinote, koks dydis bus jūsų rinkinys ir kokia spalva, verta apsvarstyti, ko dar reikia, kad galėtume įsigyti pilnai funkcionuotą vonios kambarį? 

Veidrodis - be abejo, tai yra privalomas dalykas. Apsvarstykite galimybę įsigyti veidrodžio spiną priekyje. Mokant nedidelę sumą, mes gauname papildomą naudingą erdvę, kosmetikos vietą, kurią mes dažnai praleidžiame. Nepaisant to, tai yra labai praktiškas dalykas vonios kambaryje, nes tai, ką moterys gal ÷ tų be jų?

LED apšvietimas - neįprasta įdiegti kažką panašaus kaip apšvietimas, kuris suteikia vonios kambariui naują jaukią atmosferą. Ypač tada, kai norime plaukioti švelniais žiburiais, tai puoselės mūsų nuotaiką ir pritarsime interjerui.

Vonios komplektas GS136160

Kodas: BA-GS136160
Komplektą sudaro:

Spintelė aukšta (P/A/G) 33/180/30 cm
Spintelė kriauklei (P/A/G) 51/78/30 cm
Pakabinama spintelė (P/A/G) 33/60/23 cm
Spintelė (P/A/G) 33/83/30 cm
Veidrodis (P/A/G) 56/60/14 cm
Kriauklė (P/A/G) 55/11/43
Pristatymo terminai:15 darbo dienos
Garantijos:24 mėnesiai
Kilmės šalis:Europos Sąjunga
Prekės spalva:Balta
Papildoma informacija:Prekes pristatome pakuotėse, nesurinktas
Šią prekę pristatysime per 15 d.d.
Kaina: 292,00 €
Kaina su nuolaida: 216,00 €
-26%

Šią prekę galite pirkti išsimokėtinai!
X
Pristatymas

 • Kauno mieste pristatymas nemokamas nuo užsakymo sumos 60 Eur. Jei reikalinga prekių užnešimo iki Jūsų durų paslauga, ją galima papildomai užsakyti. Daugiau dėl šios paslaugos teiraukitės telefonu +370 656 88181.
 • Įsigiję baldus galite pasirinkti prekių pristatymą į namus (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo sumos:
  iki 200 Eur - 15 Eur
  nuo 200 Eur iki 400 Eur - 8% nuo sumos
  nuo 400 Eur iki 600 Eur - 7% nuo sumos
  nuo 600 Eur iki 1000 Eur - 5.5% nuo sumos
  daugiau kaip 1000 Eur - 5% nuo sumos
 • Visi baldai pristatomi nesurinkti, saugiai supakuoti kartoninėse dėžėse su išsamiomis surinkimo instrukcijomis, padėsiančiomis Jums greitai ir kokybiškai sumontuoti baldus savo namuose.
 • Baldai pristatomi iki adreso nurodyto užsakyme. Baldų užnešimas ir surinkimas į kainą neįskaičiuotas. Norint baldų užnešimo paslaugos, galite ją papildomai užsisakyti, parašykite pastabose bei nurodykite buto aukštą:
 • Pirmas - antras aukštas, arba name yra įrengtas liftas - 5 EUR
 • Nuo trečio aukšto - 6 EUR (nedideli baldai: pvz. staliukas, spintelė ir pan.)
 • Nuo trečio aukšto - 14 EUR (visi kiti kietieji didesni baldai)
 • Jei baldų pakuotė netelpa į liftą, sunešimo kaina skaičiuojama pagal aukštus.
 • Minkštiesiems baldams sunešimo paslauga ir jos kaina galioja pagal atskirą susitarimą.

 • Pieš pristatant baldus, klientas informuojamas telefonu dieną prieš pristatymą, bei valandą prieš baldų perdavimą klientui. Dažniausiai baldus pristatome savo transportu. Baldai pristatomi nesurinkti, pakuotėse. Pridėta aiški montavimo instrukcija.

 • Dėl jūsų užsakymo statuso bei pristatymo termino galite teirautis el. paštu.

 • Prekių pristatymo laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo tada kai užsakymas yra patvirtintas ( gautas apmokėjimas / avansas, suderintos tikslios spalvos bei komplektacija su klientu).

 • Prekės pristatymo laikotarpis gali keistis (pailgėti) dėl gamyklos techninių kliūčių, tiekėjo klaidų, šventinio laikotarpio bei nedarbo dienų LT (Lietuvoje) ir PL (Lenkijoje).  
 • Nuo užsakymo pateikimo prekės pristatomos per 2-6 sav. Prieš pristatant prekes būsite informuoti trumpąja žinute bei kurjerio skambučiu.
Apmokėjimas

1. Standartinis bankinis pavedimas
Užsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą prisijungiant prie internetinės bankininkystės arba bet kuriame banko skyriuje.

Norint mokėti bankiniu pavedimu galite pervesti visą sumą arba 20 proc. avansinį mokėjimą iš savo sąskaitos į mūsų SEB banko sąskaitą.

AB SEB bankas

Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT677044000140622608


2. Atsiskaitymas grynais pinigais
Galite apmokėti užsakymą grynais pinigais, jeigu pasirinkote vieną iš šių pristatymo būdų:
• pristatymas per kurjerį;

Norint atsiskaityti grynais pinigais reikalingas 20 proc. avansas nuo bendros užsakymo sumos.
Avansą galite atlikti standartiniu bankiniu pavedimu per 4 d.d. Nuo užsakymo pateikimo datos.


3. Atsiskaitymas per www.mokėjimai.lt sistemą

Savo užsakymą galite apmokėti per www.paysera.lt sistemą, pasirinkę jums patogiausią atsiskaitymo būdą.4. Atsiskaitymas išsimoketinai www.mokėjimai.lt sistemą
Savo užsakymą galite apmokėti išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Kaip pirkti IŠSIMOKĖTINAI?

 1. Išsirenkama prekė, spalva bei spaudžiama PIRKTI. Priėjus prie apmokėjimo būdo pasirinkimo, pažymima per PAYSERA.LT sistemą ir toliau spaudžiama PIRKTI.

 2. Patvirtinus užsakymą, naujai atsidariusiame lange susirandate MOKILIZINGAS ikoną, paspaudus ant jos suvedate savo duomenis.


 

Kaip grąžinti?


Sąlygos norint grąžinti kokybiškas prekes:

    Dauguma mūsų parduodamų baldų gaminami pagal kliento užsakymą (spalva,medžiaga ir t.t), todėl šiems
   baldams galioja užsakomų prekių grąžinimo taisyklės 
 • lizingo būdu pirktos prekės grąžinti negalima;
 • grąžinama kokybiška prekė turi būti su nepažeista pakuote ir etiketemis (pakuotės gali būti atidarytos tiek kad galima būtų apžiūrėti prekės spalvą,komplektaciją ir t.t)
 • prekė privalo būti tos pačios komplektacijos kaip ir įsigijimo metu
 • kokybiškų, tačiau bandytų surinkti ar surinktų baldų grąžinti negalima;

Grąžinant prekes būtina užpildyti prekių grąžinimo formą. Jeigu pirkote telefonu +370 656 88181 susisiekite ->. 

Visoms prekėms taikoma 24 mėn. garantija.
Susipažinkite su prekės grąžinimo instrukcija ir lengvai bei patogiai užpildykite grąžinimo formą specialiai tam sugeneruotoje nuorodoje

 • Gamintojo garantija negalioja natūraliai susidėvinčiam baldiniui audiniui ir  prekių dalims.
 • Pinigai negražinami už apmokėtas paslaugas.
 • Už grąžinamas prekes pinigai pervedami pavedimu į Pirkėjo nurodytą sąskaitą.
Po baldo pristatymo, pastebėjus  pažeistą baldo detalę, prašome ją nufotografuoti ir atsiųsti mums elektroniniu paštu: info@lenkijosbaldai24.lt su trumpu broko aprašymu, užsakymo numeriu ir Jūsų kontaktais.
Įvertinsime broko kilmę ir apie priimtą sprendimą Jus informuosime nedelsiant. 

Prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g.25,01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt,
tel. 8 52626751, interneto svetain
ėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje.
 

EGS platforma prieinama adresu:  https://ec.europa.eu/consumers/odr/   

 

 

 

Informacija
Daugiau informacijos

Užsakomi baldai pagaminti Europoje.
Baldai pristatomi nesurinkti, pakuotėse. Pridėta aiški montavimo instrukcija.
Baldai pristatomi iki adreso nurodyto užsakyme. Baldų užnešimas ir surinkimas į kainą neįskaičiuotas.
Pieš pristatant baldus, klientas informuojamas telefonu dieną prieš pristatymą, bei valandą prieš baldų perdavimą klientui.
Dažniausiai baldus pristatome savo transportu.
Visiems parduodamiems baldams suteikiama 24 mėn. gamintojų garantija.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Lenkijosbaldai24.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.