Tualetinis staliukas GS132252

Turite papildomų klausimų?

Aš su malonumu pateiksiu Jums reikalingą informaciją nuo pirmadienio iki penktadienio 09:00-18:00.

TELEFONAS
+370 656 88181
EL. PAŠTAS
info@lenkijosbaldai24.lt
Dėl vaizduoklio ypatybių baldų spalvos gali skirtis nuo pateiktų nuotraukose.
Nuotraukoje matoma baldų komplekto komplektacija gali skirtis (galioja tik baldų komplektams).
Jeigu trūksta informacijos apie prekę, skambinkite telefonu +370 656 88181.

Nors dabar turime daugiau galimybių kurti vonios kambarius, dažniausiai moterys kasdien užsiima makiažu ir priežiūra. Tualetinis stalas turėtų būti kiekvienos moterys, kurios taps jos asmenine karalyste. Kiekviena moteris žino, kaip lengviau gyventi idealiai organizuotoje kasdienės globos vietoje, kur ji galės skubiai daryti be dievą ir nervingai ieško kosmetikos, papuošalų ar laukia, kol šeima paliks vonios kambarį.

Tualetinis stalas taip pat vadinamas tuštybės stalu arba tuštybės staleliu, nes praktiškai vienintelė jai atlikta veikla buvo gražesnė. Nors šį baldą mes susiejaame kaip 100% moterį, jo garbei buvo žinomas vyras, vardu George Bryan Brummel, britų vyriškos elegancijos gynėjas, kuris visą savo rūpestį skyrė 5 valandas per parą. Ačiū jam Anglijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, tualetinis stalas taip pat žinomas kaip beau brummel. Tačiau tai greičiausiai labiausiai susijusi su Ludwiko stiliumi, kur glamour ir glitz visada įklijuoti į jo estetiką. Garsusis Marie Antoinetės tualetinis staliukas, kurį ji net paprašė savo ląstele, apibūdino turtinga gėlių dekoracija ir skulptūra. Nors dabar praėjo era, mes taip pat galime nusipirkti tualetinį staląLudwikow stiliaus, tačiau minimalizmo ir modernybės mėgėjams rekomenduojame paprastas ir universalus stalus. Taip pat labai populiarios baltos tualetinės stalelės , į kurias į interjerą atsiranda šviežumo ir erdvės kvapas.

Tualetininis staliukas

Nors dažnai trūksta vietos asmeniniam budui, tačiau mes galime sukurti pakaitalą tuštybės pirkimui . Kiekvienai namų ponia turėtų rasti tokią stalą, kurioje kasdienė priežiūra vyktų ramioje vietoje, kur būtų visi reikalingi aksesuarai ir kosmetika. Šie lagaminai paprastai yra su stalčiais ir dažniausiai yra veidrodėliai, kurie kartais gali būti paslėpti. Ant skaitiklio verta nustatyti puikius kvepalų butelius ir dekoratyvines papuošalų dėžutes. Neseniai populiarus medvilninis rutulys, švytėjimo kamuoliukus, aptrauktus styginiais ar medžiagomis, išmestas per tualetinį stalą, suteikia jaukumo atmosferą, jie bus tikra romantika. Tinkamai parinkta kėdė, net paprasčiausias tualeto stalo modelis, suteiks stilingą personažą.

Stalo apšvietimas

Tinkamas tualeto stalo apšvietimas taip pat labai svarbus. Verta atkreipti dėmesį į keletą detalių: 
• Užtikrinti vienodą apšvietimo veidą montavimo du šviesos šaltinius abiejose veidrodžio pusėse ties asmens sėdint ar 110-120 cm nuo grindų paviršiaus aukščio. Optimalus atstumas tarp žibintų yra 75 cm. 
• Pastatykite padažą susiduria okna- dienos šviesą geriausiai tinka daryti makiažas 
• mažame kambaryje galite įdėti padažu atgal prie lango, priešais sienos, taip, kad šviesa nuo lango atsispindi nuo veidrodžio 
• Aprūpinti jį su dirbtiniu apšvietimu, kuris dažniausiai yra pasmerktas
• Veidrodžio apšvietimo lemputė turi būti vėsioje spalvos temperatūroje, kurios dienos spalva yra 5000-6500 K, o spalvinio renderavimo rodyklė Ra yra ne mažesnė kaip 80%. (Spalvų perteikimo indekso nustato, kaip tiksliai suvokia spalvas. Kuo didesnis, spalvos yra geriau regeneruojantis) 
• Pasirinkite lempa su akiniais stiklinę pieno arba išvalykite, jednobarwnymi atspalvių 
• reikėtų rasti netoliese elektros lizdą, kuris yra naudinga, pavyzdžiui. Į džiovintuvas plaukams

Kaip matote, tualetinis staliukas neturi būti tuštybės stalas, nes jame taip pat yra daug kitų praktinių funkcijų, kurias daugelis moterų vis dar nepatinka. Tačiau verta rasti vietą tualetiniam stalui, mažai moteriškos karalystės, kuri nėra rezervuota tik kaip prabangą įžymybėms. Naudotų baldų patogumas ir praktiškumas leis sutaupyti laiko ir energijos, ieškant reikiamos kosmetikos, papuošalų ar kitų reikmenų, ir kasdienio rūpestingo elgesio atlikimas bus grynas malonumas.

Tualetinis staliukas GS132252

Kodas: BA-GS132252
Matmenys:
Gylis: 40.0 cm
Plotis: 60.0 cm
Aukštis: 134.0 cm
Plotis60 cmAukštis134 cmGylis / Ilgis40 cm
Pristatymo terminai:2-6 savaitės
Garantijos:24 mėnesiai
Kilmės šalis:Europos Sąjunga
Prekės spalva:Bukas
Papildoma informacija:Prekes pristatome pakuotėse, nesurinktas
Šią prekę pristatysime per 2-6 sav.
Kaina: 109,00 €
Kaina su nuolaida: 81,00 €
-25%
Pažymėkite norimą spalvą:


Šią prekę galite pirkti išsimokėtinai!
X
Pristatymas

 • Kauno mieste pristatymas nemokamas nuo užsakymo sumos 60 Eur. Jei reikalinga prekių užnešimo iki Jūsų durų paslauga, ją galima papildomai užsakyti. Daugiau dėl šios paslaugos teiraukitės telefonu +370 656 88181.
 • Įsigiję baldus galite pasirinkti prekių pristatymą į namus (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo sumos:
  iki 200 Eur - 15 Eur
  nuo 200 Eur iki 400 Eur - 8% nuo sumos
  nuo 400 Eur iki 600 Eur - 7% nuo sumos
  nuo 600 Eur iki 1000 Eur - 5.5% nuo sumos
  daugiau kaip 1000 Eur - 5% nuo sumos
 • Visi baldai pristatomi nesurinkti, saugiai supakuoti kartoninėse dėžėse su išsamiomis surinkimo instrukcijomis, padėsiančiomis Jums greitai ir kokybiškai sumontuoti baldus savo namuose.
 • Baldai pristatomi iki adreso nurodyto užsakyme. Baldų užnešimas ir surinkimas į kainą neįskaičiuotas. Norint baldų užnešimo paslaugos, galite ją papildomai užsisakyti, parašykite pastabose bei nurodykite buto aukštą:
 • Pirmas - antras aukštas, arba name yra įrengtas liftas - 5 EUR
 • Nuo trečio aukšto - 6 EUR (nedideli baldai: pvz. staliukas, spintelė ir pan.)
 • Nuo trečio aukšto - 14 EUR (visi kiti kietieji didesni baldai)
 • Jei baldų pakuotė netelpa į liftą, sunešimo kaina skaičiuojama pagal aukštus.
 • Minkštiesiems baldams sunešimo paslauga ir jos kaina galioja pagal atskirą susitarimą.

 • Pieš pristatant baldus, klientas informuojamas telefonu dieną prieš pristatymą, bei valandą prieš baldų perdavimą klientui. Dažniausiai baldus pristatome savo transportu. Baldai pristatomi nesurinkti, pakuotėse. Pridėta aiški montavimo instrukcija.

 • Dėl jūsų užsakymo statuso bei pristatymo termino galite teirautis el. paštu.

 • Prekių pristatymo laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo tada kai užsakymas yra patvirtintas ( gautas apmokėjimas / avansas, suderintos tikslios spalvos bei komplektacija su klientu).

 • Prekės pristatymo laikotarpis gali keistis (pailgėti) dėl gamyklos techninių kliūčių, tiekėjo klaidų, šventinio laikotarpio bei nedarbo dienų LT (Lietuvoje) ir PL (Lenkijoje).  
 • Nuo užsakymo pateikimo prekės pristatomos per 2-6 sav. Prieš pristatant prekes būsite informuoti trumpąja žinute bei kurjerio skambučiu.
Apmokėjimas

1. Standartinis bankinis pavedimas
Užsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą prisijungiant prie internetinės bankininkystės arba bet kuriame banko skyriuje.

Norint mokėti bankiniu pavedimu galite pervesti visą sumą arba 20 proc. avansinį mokėjimą iš savo sąskaitos į mūsų SEB banko sąskaitą.

AB SEB bankas

Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT677044000140622608


2. Atsiskaitymas grynais pinigais
Galite apmokėti užsakymą grynais pinigais, jeigu pasirinkote vieną iš šių pristatymo būdų:
• pristatymas per kurjerį;

Norint atsiskaityti grynais pinigais reikalingas 20 proc. avansas nuo bendros užsakymo sumos.
Avansą galite atlikti standartiniu bankiniu pavedimu per 4 d.d. Nuo užsakymo pateikimo datos.


3. Atsiskaitymas per www.mokėjimai.lt sistemą

Savo užsakymą galite apmokėti per www.paysera.lt sistemą, pasirinkę jums patogiausią atsiskaitymo būdą.4. Atsiskaitymas išsimoketinai www.mokėjimai.lt sistemą
Savo užsakymą galite apmokėti išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Kaip pirkti IŠSIMOKĖTINAI?

 1. Išsirenkama prekė, spalva bei spaudžiama PIRKTI. Priėjus prie apmokėjimo būdo pasirinkimo, pažymima per PAYSERA.LT sistemą ir toliau spaudžiama PIRKTI.

 2. Patvirtinus užsakymą, naujai atsidariusiame lange susirandate MOKILIZINGAS ikoną, paspaudus ant jos suvedate savo duomenis.


 

Kaip grąžinti?


Sąlygos norint grąžinti kokybiškas prekes:

    Dauguma mūsų parduodamų baldų gaminami pagal kliento užsakymą (spalva,medžiaga ir t.t), todėl šiems
   baldams galioja užsakomų prekių grąžinimo taisyklės 
 • lizingo būdu pirktos prekės grąžinti negalima;
 • grąžinama kokybiška prekė turi būti su nepažeista pakuote ir etiketemis (pakuotės gali būti atidarytos tiek kad galima būtų apžiūrėti prekės spalvą,komplektaciją ir t.t)
 • prekė privalo būti tos pačios komplektacijos kaip ir įsigijimo metu
 • kokybiškų, tačiau bandytų surinkti ar surinktų baldų grąžinti negalima;

Grąžinant prekes būtina užpildyti prekių grąžinimo formą. Jeigu pirkote telefonu +370 656 88181 susisiekite ->. 

Visoms prekėms taikoma 24 mėn. garantija.
Susipažinkite su prekės grąžinimo instrukcija ir lengvai bei patogiai užpildykite grąžinimo formą specialiai tam sugeneruotoje nuorodoje

 • Gamintojo garantija negalioja natūraliai susidėvinčiam baldiniui audiniui ir  prekių dalims.
 • Pinigai negražinami už apmokėtas paslaugas.
 • Už grąžinamas prekes pinigai pervedami pavedimu į Pirkėjo nurodytą sąskaitą.
Po baldo pristatymo, pastebėjus  pažeistą baldo detalę, prašome ją nufotografuoti ir atsiųsti mums elektroniniu paštu: info@lenkijosbaldai24.lt su trumpu broko aprašymu, užsakymo numeriu ir Jūsų kontaktais.
Įvertinsime broko kilmę ir apie priimtą sprendimą Jus informuosime nedelsiant. 

Prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g.25,01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt,
tel. 8 52626751, interneto svetain
ėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje.
 

EGS platforma prieinama adresu:  https://ec.europa.eu/consumers/odr/   

 

 

 

Informacija
Daugiau informacijos

Užsakomi baldai pagaminti Europoje.
Baldai pristatomi nesurinkti, pakuotėse. Pridėta aiški montavimo instrukcija.
Baldai pristatomi iki adreso nurodyto užsakyme. Baldų užnešimas ir surinkimas į kainą neįskaičiuotas.
Pieš pristatant baldus, klientas informuojamas telefonu dieną prieš pristatymą, bei valandą prieš baldų perdavimą klientui.
Dažniausiai baldus pristatome savo transportu.
Visiems parduodamiems baldams suteikiama 24 mėn. gamintojų garantija.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Lenkijosbaldai24.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.